Detajet e prones

TRR-615-108 Apartament 1+1 me qera tek Mondiali - Tirane

  • 20140513_140534
  • 20140513_140546
  • 20140513_140556
  • 20140513_140729

Property ID : TRR-615-108

Apartamente me qera, Qera 350 Euro /muaj - Apartamente 1+1
75 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament me qera prane Mondialit.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet , koridor dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensore.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ju pfron te gjitha fasilitete e nevojshme.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme