Detajet e prones

TRR-615-118 Apartament 1+1 me qera mbrapa gjimnazit Sami Frasheri - Tirane

  • 20141126_161145
  • 20150203_180949
  • 20150203_181041
  • 20150203_181157

Property ID : TRR-615-118

Apartamente me qera, Qera 210 Euro /muaj - Apartamente 1+1
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera mbrapa gjimnazit Sami Frasheri, ne rrugen Bardhok Biba.
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe koridor.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, me kondicioner, me depozite uji personale etj.
Pallati ndodhet afer qendres se Tiranes.

Eshte e dhene me qera !!!!

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme