Detajet e prones

TRR-615-122 Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande - Sarande

  • IMG_20150322_090809
  • IMG_20150322_090825

Property ID : TRR-615-122

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 800 Euro /m2 - Apartamente 2+1
112 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Srande.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne : sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe koridor.
Me pamje te plote nga deti ne drejtim te Korfuzit, ballkoni ju ofron nje pamje te mrekullueshme.
Pallati eshte i pajisur me ashensor.
Jane kryer te gjitha instalimet.
Me hipoteke.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme