Detajet e prones

TRR-615-125 Jepen me qera vile 3 -kateshe ne Kombinat - Tirane

Property ID : TRR-615-125

Dyqane me qera, Qera 1,000 Euro /muaj - Vila

Jepen me qera vile 3 -kateshe ne Kombinat afer rruges kryesore.
Objekti është ndërtim shumë cilësor, komunikon nga kati në kat me shkallë të brendshme dhe shkallë të jashtme.
Me dy hyrje të veçanta të jashtme, në varësi të qëllimit të përdorimit.
Sipërfaqja e kateve është:
Kati i parë 130 m2
Kati i dytë 150 m2
Kati i tretë 150 m2
Sipërfaqja e truallit përfshirë dhe objektin është 250 m2.
Vila është e rrethuar me mur rrethues, lulishte dhe vendparkim.
Çdo kat është i organizuar me hapësira të bollshme, dhoma, ballkone, verandë dhe tualete.
Aktualisht është e pamobiluar.Objekti është shumë i përshtatshëm për Qendra të funksioneve të ndryshme, Shoqata, Laboratorë, Klinika, Kopshte, Shkolla, Biznese etj.
Çmimi total për të tre katet është 1000 euro.

  • :

Te dhena specifike

Prona te ngjashme