Detajet e prones

TRR-615-134 Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes - Tirane

  • 1
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-615-134

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane spitalit Gjerman.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne: sallon i cili ka dalje ne ballkon, kuzhine, dhome gjumi, koridor dhe tualet.
Ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet,Tv, internet etj.
Me orientim lindje-perendim eshte i ndricuar nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri dhe ju ofron siguri, ashensore, administrim si dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Uje dhe drita 24-h.
Ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, buze rruges, prane stacionit te urbanit si dhe pak minuta larg Qendres apo rruges Myslym Shyri.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme