Detajet e prones

TRR-615-139 Ambjent 194 m2 me qera ne Qender te Tiranes - Tirane

 • 7
 • 495-2010030863420DSC07194
 • 495-2010030863420DSC07195
 • 495-2010030863420DSC07196
 • 495-2010030863420DSC07197
 • 495-2010030863420DSC07198
 • 495-2010030863420DSC07199
 • 495-2010030863420DSC07200
 • 495-2010030863420DSC07201
 • 495-2010030863420DSC07202

Property ID : TRR-615-139

Dyqane me qera, Qera 15 Euro /m2 - Ambjente biznesi
194 m2 m2  Shto ne liste Printo

-Ambjent 194 m2 me qera ne Qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri me ndertime cilesore sipas standardeve Europiane, prane Galerise se Arteve.
Ambjenti ka roje 24 ore, kamera sigurie, sistem kundra zjarrit, 2 ashensore OTIS, Motorrgjenerator, recepsion ne hall etj.
Siperfaqja prej 194m2, perbere nga: 5 zyra, 1aneks, banjo dhe koridor .
Qiraja mujore 14euro/m2 ne vartesi te afatit dhe kushteve te kerkuara,Perfshire edhe Tatim qirane

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme