Detajet e prones

TRR-617-680 Papafingo me qera te Liqeni I Thate. - Tirane

 • 15
 • 1 - Copy
 • 2
 • 3 - Copy
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 14

Property ID : TRR-617-680

Apartamente me qera, Qera 700 Euro muaj - Apartamente 3+1
360 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Papafingo te Liqeni I Thate.
Ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 360m2
Orientimi lindje jug veri perendim
Hapesira eshte e organizuar ne 1 sallon ndenje, 1 kuzhine gatimi, 1 kuzhina gatimi ( e kompletuar) 1 dhome oxhaku, 1 ballkon per barbeque, 3 dhoma gjumi, 1 lavanderi, 2 tualete, 2 garazhe, 1 depo.
E mobiluar shum mire luks
Apartamenti funksionon me panele diellore, me kaldaja dhe kondicionere.
Veranda nga perpara ofron nje pamje te mrekullueshme nga liqeni artificial dhe komplet Tirana.
Cmimi i qerase 700 euro/muaj 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme