Detajet e prones

TRR-617-681 Apartament 1+1 me qera te shkolla “Petro Nini Luarasi” - Tirane

  • DSC00923
  • DSC00927
  • DSC00928
  • DSC00936

Property ID : TRR-617-681

Apartamente me qera, Qera 380 Euro Muaj - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 perballe shkolles Petro Nini Luarasi.
Apartamenti ka nje sip. 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 me orientim nga lindja.
Brenda eshte i organizuar ne: nje dhome gjumi, nje sdhome ndenje e madhe, 1 tualet dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar, me kondicionere.
Cmimi 380 eur/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme