Detajet e prones

TRR-617-683 Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe ne rrugen nacionale Tirane-Mullet - Tirane

Property ID : TRR-617-683

Qera 2,500 Euro muaj - Apartamente 2+1, Vila
250 m22 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe ne rrugen nacionale Tirane-Mullet,
prane kompleksit Merlin Park.
Hapesira organizohet ne: 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, dhome gatimi dhe ngrenie.
Apartamente Ka hyrje me vete me sip. 250 m2.
Ofrohet i mobiluar totalisht dhe i arreduar me parket dhe dru suedez.
Ka oborr kopesht te gjelberuar me sip 7 dylym.
Cmimi 2500 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme