Detajet e prones

TRR-617-686 Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Kavajes - Tirane

  • 18042013184
  • 18042013185
  • 18042013186
  • 18042013187
  • 18042013188
  • 18042013189
  • 18042013190

Property ID : TRR-617-686

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 2+1
85 m22 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Kavajes.
Apartamenti ka nje sip. 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri me siguri dhe administrim.
Ofrohet i mobiluar mjaft mire.
OrientimI nga jugu.
Cmimi 400 eur0/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme