Detajet e prones

TRR-617-689 Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Dibres. - Tirane

Property ID : TRR-617-689

Apartamente me qera, Qera 210 Euro muaj - Apartamente 1+1
80 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Dibres.
Apartamenti ka nje sip 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 7.
Me orinetim nga lindje.
Ofrohet totalisht i mobiluar.
Cmimi i qerase 25.000 leke/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme