Detajet e prones

TRR-617-692 Jepet me qera dyqan te Komuna e Parisit. - Tirane

Property ID : TRR-617-692

Dyqane me qera, Qera 330 Euro muaj - Dyqan
54 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan te Komuna e Parisit.
Dyqani ka nje sip prej 36 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme me sip. 18 m2
Eshte me shkalle, ndodhet ne katin e pare, vetem pak metra larg rruges kryesore.
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
Cmimi 40000 lek/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme