Detajet e prones

TRR-617-693 Jepet me qera ambjent ne qender te Tiranes. - Tirane

Property ID : TRR-617-693

Dyqane me qera, Qera 1,200 Euro m2 - Ambjente biznesi
200 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent ne qender te Tiranes.
Ka nje siperfaqe 200 m2 dhe ka fasade xhami 30 m.
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka komunikim me shkalle me vete dhe me ashensor.
Ka 2 tualete.
E pershtatshme per zyra, call center dhe aktivitete te ndryshme.
Cmimi 1200 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme