Detajet e prones

TRR-617-717 Shtepi private me qera te Rr. “Tefta Tashko-Koco”. - Tirane

  • 2
  • 3
  • 10

Property ID : TRR-617-717

Apartamente me qera, Qera 250 Euro muaj - Apartamente 2+1, Vila, zyra
124 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shtepi private me qera te Rr. “Tefta Tashko”.
Shtepia ka nje siperfaqe 124 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe 2 tualete.
Ofrohet per aktivitete te ndryshme biznesi si psh rrobaqepsi etj ose edhe per banim.
Cmimi per aktivitet 30.000 lek/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme