Detajet e prones

TRR-715-141 Apartament 2+1 me qera tek ish-Ekspozita - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-715-141

Apartamente me qera, Qera 250 Euro /muaj - Apartamente 2+1
75 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera tek ish-Ekspozita
Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri,buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 75 m2 te shperndare ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe koridor.
Ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet. Me orientim jug-lindje.
Pallati ju ofron administrim, ashensore, siguri dhe parkim me pagese shtese.
Ndodhet ne nje nga zonat te preferuara si nga te huajt dhe nga vendasit duke ju ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Cmimi 250 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme