Detajet e prones

TRS-715-142 Vile 2- kateshe ne shitje 500 m nga pallati Brigadave, buze rruge - Tirane

  • 20
  • 21
  • 22
  • 26
  • 27
  • 28
  • 31
  • 32

Property ID : TRS-715-142

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 170,000 Euro - Vila
316.8 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Vile 2- kateshe ne shitje 500 m nga pallati Brigadave, buze rruge.
Shtrihet ne nje truall prej 372 m2(ne fakt 500 m2) te gjelberuar dhe te sistemuar.
Vila ka nje siperfaqe totale prej 316.8  m2 te shperndare ne:
-Kati i 1-re, 110 m2 i organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, korridor dhe verande.
-Kati i 2-te ka nje siperfaqe prej 206.8 m2 dyqane te cilet mund te ndahen ne 3 dyqane me qepen me vete, ideale per tu leshuar me qera pasi jane buze rruge ose per ti perdorur per aktivitet privat
Ofrohet pjeserisht e mobiluar.
E rrethuar me mure, porte dhe oborri ju ofron nje pamje dhe gjelberim te mrekullueshem me portokalle etj.Ka garazh me qepen me siperfaqe 30 m2 si dhe mundesi parkimi rreth oborrit te tij
Me hipoteke.

Cmimi 170.000 euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme