Detajet e prones

TRR-715-145 Ambjent me qera 200 m2 ne Qender te Tiranes - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 8
  • 10
  • 11
  • 13
  • 14

Property ID : TRR-715-145

Dyqane me qera, Okazione, Qera 1,300 Euro /muaj - Ambjente biznesi
200 m27 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent 200 m2 ne Qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat i ndertuar ne vitin 2005 prane rruges kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 200 m2 te organizuar ne 7 dhoma, koridor dhe 2 tualete .Ndarja e dhomave eshte bere me gips te cilat mund te hiqen dhe te krijohet nje ambjent i tere sipas qellimit te perdorimit
Eshte e pershtatshme per zyra, call center, hotel, apartamente me qera ditore etj.
Ambjenti ka hyrje nga pallati si dhe hyrje te vecante qe nga kati i pare.Pallati eshte i ri i pajisur me ashensore, siguri dhe administrim
Ndodhet ne nje zone ku jane te perqendruara shume zyra, institucione duke ju krijuar dhe fasilitete per gjetjen nga Klientet tuaj per shkak te pozicionit te saj prane Qendres, prane rruges Myslym Shyri etj.

Cmimi 1300 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme