Detajet e prones

TRS-715-149 Ambjent ne shitje 174 m2 ne Tirane te Re - Tirane

Property ID : TRS-715-149

Dyqane ne shitje, Shitje 435,000 Euro - Ambjente biznesi
174 M22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent ne shitje 174 m2 ne Tirane te Re.
Ndodhet ne nje pallat te ri buze rruges kryesore. Me certifikate pronesie eshte njesi komerciale.Ka sistem qendror ngrohje ftohje lateral periferik e central ne tavan .
Ambjenti ka 3 Fasada me xham e dritare , 2 banjo, recepsion, e korridor per pritje 180 m2.Ka akses dhe hyrjen nga rruga kryesore mundesi per reklame 80 m2 nga dy faqet me orientim nga rruga kryesore. E pershtatshme per: zyra, show room sanitare, dyqan nusesh , perdesh, bar-kafe etj.
Aktualisht me qera 1200 euro/muaj.
Cmimi 435.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme