Detajet e prones

TRR-715-152 Ambjent me qera 70 m2 prane Gjykates se Rrethit - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRR-715-152

Dyqane me qera, Qera 500 Euro /muaj - Ambjente biznesi, Dyqan
70 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera per zyra  70 m2 prane Gjykates se Rrethit.
Jepet me qera ambjent 70 m2 i ndare ne 3 dhoma , koridor, kuzhine te vogel dhe ballkon.
Ndodhet ne Katin e 2-te prane Gjykates se Rrethit buze rruges kryesore.
Ofrohet e mobiluar me pajisjet e zyres , ndarje me gips dhe me vetrata xhami etj. Dritaret jane nga rruga kryesore qe sherbejne per reklamimin e aktivitetit tuaj.
E pershtatshme per zyra, klinike dentare etj.
Cmimi 500 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme