Detajet e prones

TRR-715-160 Jepet me qera apartament 2+1 prane Lion Park tek pishat prane parkut kombetar . - Tirane

 • 24
 • 26
 • 3
 • 6
 • 7
 • 8
 • 12
 • 13
 • 14
 • 16
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23

Property ID : TRR-715-160

Apartamente me qera, Qera 600 Euro /muaj - Apartamente 2+1
140 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1  prane Lion Park tek pishat prane parkut kombetar .
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat me ndertim cilesore,
Ka nje siperfaqe prej 160 m2te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njer eshte e pajisur me dritare, ballkon dhe korridor.
Ofrohet totalisht e mobiluar me te gjitha pajijset ku mund te permendim: TV plazen, internet, lavastovilje, pianur korenti dhe gazi, lavatrice etj.
Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner.
Ballkoni ju ofron nje pamje te mrekullueshme te zones se gjelberuar plot me ajer te fresket.
Pallati ju ofron ashensore, siguri, administrim si dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Cmimi i qerase 600 euro/muaj.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme