Detajet e prones

TRR-715-171 Ambjent me qera ne Laprake - Tirane

Property ID : TRR-715-171

Dyqane me qera, Qera 250 Euro /muaj - Dyqan
80 m23 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera ne Laprake.
Ndodhet ne katin e 2-te pallat ekzistues, buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne 3 dhoma.
Nga rruga kryesore ka 2 dhoma si dhe dritare per reklamimin e biznesit tuaj.
E pershtatshme per klinike dentare.
Ndodhet ne nje zone te populluar dhe mjaft e favorshme per aktivitete te ndryshme.
Cmimi 250 euro/muaj

 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme