Detajet e prones

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha - Tirane

  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-715-173

Apartamente me qera, Qera 215 Euro muaj - Apartamente 2+1
70 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Ndodhet ne katin e 1-re ne pallat ekzistues i rikonstruktuar prane shkolles Sabaudin Gabrani.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe koridor.
Ofrohet e mobiluar.
Me oirentim jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Uje dhe drita 24-h, dritaret dopio xham te pajisura me grila.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume afer rrugeve dhe pikave kyce te Tiranes duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Cmimi: 30.000 leke/muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme