Detajet e prones

TRR-715-177 Apartament 2+1 me qera tek ish- Ekspozita - Tirane

  • 4.dhoma e ndenjes
  • 5. dhoma e ndenjes
  • 7. ambjenti i ngrenies
  • 9. dhome ndenje, pune, gjumi
  • 10. dalja per ne ballkon
  • 11. dhome gjumi
  • 12. dhome gjumi
  • 13. tualeti 1

Property ID : TRR-715-177

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
105 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera tek ish- Ekspozita.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne: sallo0n te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 koridore, 2 ballkone dhe nje depo te vogel.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim bashkekohor.
Me orientim lindje-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit gjat gjithe kohes.
Pallati ju ofron ashensore, administrim, siguri si dhe mundesi parkimi ne katin nentokesor me pagese shtese.
Zona eshte mjaft e zhvilluar, prane Bllokut, Myslym Shyrit si dhe pikave te tjera kyce te Tiranes duke ju ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jete komode.
Cmimi 400 euro/muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme