Detajet e prones

TRR-715-180 Dyqan me qera prane rruges Myslym Shyri - Tirane

  • 1_Copy1
  • 2_Copy1
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-715-180

Dyqane me qera, Qera 330 Euro muaj - Dyqan
25 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Dyqan me qera prane rruges Myslym Shyri dhe gjykates se Rrethit ne Tirane.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 25 m2 te pajisur me tualet brenda.
Ndodhet rreth 10 m larg rruges kryesore, buze rruge me fasade prej xhami me lartesi rreth 4 m
e cila ju ofron mundesine e reklamimit te aktivitetit tuaj.
E pershtatshme per zyre, noteri, avokat, kancelari, exchange, parfumeri, servis etj.
Cmimi 40.000 leke/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme