Detajet e prones

TRR-715-181 Apartament 2+1 me qera prane spitali Gjerman - Tirane

  • 7
  • 6
  • 5
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2

Property ID : TRR-715-181

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
90 m2+90 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane spitali Gjerman.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri buze rruges se Kavajes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe me vaske koridor dhe verande me siperfaqe prej 90 m2.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet.
Me ndricim natyral gjate gjithe dites me orientim jug-lindje.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe me akses ne pikat kyce te Tiranes duke ju ofruar te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode.
Pallati ju ofron siguri, administrim, ashensore si dhe mundesi parkimi ne katin nentokesore me pagese shtese.
Cmimi: 400 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme