Detajet e prones

TRR-715-183 Bar-cafe me qera prane shkolles Vasil Shanto - Tirane

  • 1
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-715-183

Dyqane me qera, Qera 600 Euro /muaj - Bar
60 m2+70 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-cafe me qera prane shkolles Vasil Shanto.
Ndodhet ne nje zone te populluar dhe e frekuentuar nga njerezit.
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe 70 m2 lulishte te shfrytezueshme.
Lokali eshte i arrreduar dhe ne gjendje pune me nje klientele te rregullt.
Ambjenti eshte i pajisur me sistem ndricimi, aspirimi, kondicionimi, me leter murale.
Me parapagim 6 muaj.
Cmimi: 600 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme