Detajet e prones

TRR-715-186 Zyre me qera ne Bllok. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-715-186

Dyqane me qera, Qera 1,200 Euro /month - zyra
200 m21 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te organizuar ne: ambjent te madh, 3 dhoma , kuzhine, tualet dhe nje ballkon me akses nga te gjitha ambjentet dhe me pamje nga rruga kryesore.
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, call center, banim etj.
Ka te perfshire ne cmim dhe garazh nentokesor.
Pallati eshte i ri me 2 ashensore, me siguri, administrim dhe ndodhet ne zemer te Bllokut ne nje nga rruget ku jane perqendruar shume institucione te huaj dhe shqipetare.
Cmimi 1200 euro/muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme