Detajet e prones

TRR-716-495 Apartament 2+1 me qera tek ish-ekspozita - Tirane

  • IMG_4057
  • IMG_4058
  • IMG_4059
  • IMG_4060
  • IMG_4061
  • IMG_4062
  • IMG_4063
  • IMG_4064
  • IMG_4065

Property ID : TRR-716-495

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera tek ish-ekspozita.
Ndodhet ne katin e 14- te dhe te fundit ne pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne :sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
Me mobilim te ri dhe bashkekohor.
Me pamje te mrekullueshme nga lindja.
Pozicionohet ne nje zone e cila ka akses ne rruget kryesore te Tiranes.
Cmimi 300 euro/muaj
Jepet dhe per afate te shkurtra kohore.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme