Detajet e prones

TRR-716-497 Jepet me qera vile 4-kateshe me qera prane Teg-ut - Tirane

 • 5
 • 6
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.45(1)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.46
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.47(1)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.47
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.48
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.49(1)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.49(2)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.49
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.50(2)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.50(3)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.50
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.51(1)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.51(2)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.51
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.52(1)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.52(2)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.52
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.53(1)
 • WhatsApp Image 2018-10-20 at 10.28.53

Property ID : TRR-716-497

Qera 2,000 Euro /muaj - Vila
378.4 m24 Dhoma Gjumi4 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Vile 4- kateshe me qera prane  Teg.
Ka siperfaqe trualli 411 m2 dhe
Secili kat ka sip 94.6 m2. Papafingo 44 m2.
Lidhja e kateve behet me shkalle te brendshme.
Vila ndodhet ne nje kompleks vilash te mireorganizuara, te gjelberuara dhe infrastrukture te rregullt.
Me pishine.
Ofrohet bosh.
Me ndertime super me termoizolim , me panele diellore , 20 kondicionere ne cdo dhome
Me hapesire per parkim brenda komplesit per 3 makina.
Cmimi i qerase 2000 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme