Detajet e prones

TRR-717-720 Magazine me qera ne Yrshek - Tirane

  • 24
  • 27

Property ID : TRR-717-720

Qera 500 Euro muaj - Magazine

Magazine me qera ne Yrshek
Magazina ka sip. 200 m2 dhe ndodhet ne Katin e pare.
Cmimi 500 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme