Detajet e prones

TRR-717-723 Jepet me qera apartament 2+1 prane sheshit “Wilson”. - Tirane

 • 3
 • 10
 • 12
 • 15
 • 1
 • 5
 • 7
 • 8
 • 10
 • 12
 • 14

Property ID : TRR-717-723

Apartamente me qera, Qera 500 Euro muaj - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 prane sheshit “Wilson”
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit dhe eshte papafingo.
Siperfaqja eshte 110 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e madhe, 1 tualet I madh, ballkon.
Ofrohet totalisht I mobiluar me mobilim shume te mire
Ne cdo dhome ka televizor lcd dhe sac.
Gjithashtu cdo dhome eshte e pajisur me kondicionere.
Ka pamje nga stadiumi Dinamo.
Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme