Detajet e prones

TRR-717-726 Apartment 3+1 me qera ne rrugen “Frederik Shiroka” - Tirane

  • 1
  • 3
  • 5
  • 7
  • 10

Property ID : TRR-717-726

Apartamente me qera, Qera 420 Euro muaj - Apartamente 3+1, zyra
140 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet apartment 3+1 me qera ne rrugen “Frederik Shiroka”.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim dhe kati i 3-t nga toka.
Apartamenti ka nje sip. 140 m2 dhe ka 2 tualete.
Eshte e pershtatshme per banim, por edhe per biznes.
Cmimi 50.000 lek/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme