Detajet e prones

TRR-717-727 Jepet me qera ambjent biznesi ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-717-727

Qera 5,000 Euro month - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent biznesi ne qender te Tiranes,
E ndare ne 3 kate nga 165 m2 secili kat. Siperfaqja totale 495 m2.
Podrumi 165 m2 i cili ka lartesi 3.5 m. Ka edhe dritare me ndricim,
i pershtatshem per dokumentim, arkiv etj.
Kati i pare (165 m2) ka latresi 4 m.
Kati i dyte 165 m2 ka lartesi 4 m.
E pershtatshme per klinike mjekesore, institucion, ose shoqeri private
dhe per cfaredo lloj biznesi elitar.
Cmimi i qerase 5000 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme