Detajet e prones

TRR-717-728 Jepet me qera kati i trete i nje vile prane Stadiumit “Qemal Stafa - Tirane

  • 7
  • 11
  • 13
  • 14
  • 15
  • 22

Property ID : TRR-717-728

Apartamente me qera, Qera 300 Euro month - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i trete i nje vile prane Stadiumit “Qemal Stafa”, i cili eshte papafingo.
Ka nje siperfaqe 120 m2 dhe eshte organizuar ne nje apartament 2+1.
Me dy tualete dhe dy veranda.
Ne oborr ka vend edhe per Parkim makine. Ka formen e nje apartamenti 2+1.
Ofrohet I mobiluar.
Cmimi 300 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme