Detajet e prones

TRR-717-729 Apartament 2+1 me qera te Zogu I Zi

  • 5
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Property ID : TRR-717-729

Apartamente me qera, Qera 450 Euro month - Apartamente 2+1
101 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te Zogu I Zi.
Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me siguri dhe administrim.
Hapesira eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Orientimi eshte Veri-Jug.
Sheh nga te dyja anet dhe nga rruga dhe nga Brenda.
Ofrohet totalisht I mobiluar.
Cmimi 450 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme