Detajet e prones

TRR-815-192 Zyre me qera ne Bllok, prane Gardes - Tirane

  • 12
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13
  • 14

Property ID : TRR-815-192

Qera 750 Euro /muaj - zyra
63 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne Bllok, prane Gardes.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 63 m2 te organizuar ne 3 vende pune, salle pritjeje, tualet me dritare, arshiva, kendi i kuzhines e tj.
Zyra ofrohet e mobiluar si ne foto.
Punimet e brendshme jane shume cilesore duke vecuar: muret, punimet e gipsit, dritaret me dopio xham dhe te pajisura me grila.
Ambienti eshte perdorur me perpara nga nje shoqate e huaj prej 4 vjetesh.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga sistemi qendror chiller te vendosur ne te gjithe ambjentin e zyres.
Pallati ju ofron siguri me kamera dhe roje 24-h, administrim, ashensore, citofoni etj
Zona eshte e zhvilluar si dhe rreth saj dhe po ne kete pallat gjenden shume zyra te huaja dhe shqipetare qe ushtrojne aktivitetin e tyre.
Cmimi: 750 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme