Detajet e prones

TRR-815-193 Zyre me qera ne Bllok ne rrugen Vaso Pasha - Tirane

  • 12
  • 7

Property ID : TRR-815-193

Qera 1,200 Euro /muaj - zyra
103 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne Bllok ne rrugen Vaso Pasha.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 103 m2, me 2 tualete.
Zyra ofrohet e mobiluar.
Punimet e brendshme jane shume cilesore duke vecuar: muret, punimet e gipsit, dritaret me dopio xham dhe te pajisura me grila.
Ambienti eshte perdorur me perpara nga nje zyre e huaj
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga sistemi qendror chiller te vendosur ne te gjithe ambjentin e zyres.
Pallati ju ofron siguri me kamera dhe roje 24-h, administrim, ashensore, citofoni etj
Zona eshte e zhvilluar si dhe rreth saj dhe po ne kete pallat gjenden shume zyra te huaja dhe shqipetare qe ushtrojne aktivitetin e tyre.
Cmimi: 1200 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme