Detajet e prones

TRR-815-203 Ambjent me qera ne Myslym Shyri - Tirane

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-815-203

Dyqane me qera, Qera 1,000 Euro /muaj - Ambjente biznesi, Dyqan
140 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne nje ambjent te madh dhe 2 ambjente te tjera dhe koridor.
Pajisur me 2 tualete.
Ambjenti mund te ndahet.
Me dritare nga rruga kryesore e cila sherben per reklamimin e biznesit tuaj.
Ne kete te gjitha ambjentet jane zyra dhe aktivitete te tjera.
Pallati eshte i ri me shkalle dhe me ashensore duke ju ofruar siguri, administrim dhe mundesi parkimi rreth tij.
Zona eshte mjaft e njohur si nga te huajt dhe vendasit dhe eshte shume e pershtatshme per call center, zyra dhe aktivitete te tjera.
Cmimi: 1000 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme