Detajet e prones

TRR-815-210 Garsoniere me qera ne rrugen Naim Frasheri - Tirane

  • 19
  • 18
  • 17
  • 14
  • 16

Property ID : TRR-815-210

Apartamente me qera, Qera 180 Euro /muaj - Garsoniere
42 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Garsoniere me qera ne rrugen Naim Frasheri.
Ndodhet ne katin e 1-rt ne pallat ekzistues prane rruges kryesore ne rrugen Naim Frasheri.
Ka nje siperfaqe prej 42 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen dhome gjumi, tualet me dritare.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
Me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe pallati ka akses ne rrugen e Durresit, zogu i Zi, rruga e Kavajes etj.
Cmimi: 25.000 leke/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme