Detajet e prones

TRR-815-212 Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • 10

Property ID : TRR-815-212

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat ekzistues buze rruge.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen,dhome gjumi, tualet me dritare dhe verande.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet internet, Tv, frigorifer, lavatrice, kondicioner etj.
Uje dhe drita 24-h.
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te preferuar nga te huajt dhe vendasit duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Cmimi: 300 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme