Detajet e prones

TRR-816-512 Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Dinamo - Tirane

 • A Guzhina
 • A Guzhine pamje
 • AA Koridor tek dhomat
 • B Dhome e fjetjejes 2
 • B Dhome fjetjeje 1
 • Banjo 1
 • Banjo e dhomes
 • IMG_13
 • Obori pamje
 • Sogiorno 1
 • Sogiorno

Property ID : TRR-816-512

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Dinamo
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri ne rrugen Gjik Kuqali
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne:
sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete
njeri me dritare, koridor dhe verande sebashku me kopesht.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet
me mobilim bashkekohor.
Me orientim jug-lindje dhe perendim, te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri me roje dhe camera 24-h,
ashensore, administrim dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Zona eshte teper e zhvilluar duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Ndodhet vetem disa metra larg rruges Sulejman Delvina kryesore dhe me akses
ne rruget kryesore te Tiranes, prane Bllokut
Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme