Detajet e prones

TRR-816-514 Zyre me qera ne qender te Bllokut - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRR-816-514

Qera 3,000 Euro /muaj - zyra
200 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne qender te Bllokut.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te organizuar ne: 2 ambjent te medha, kuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, call center etj.
Ambjenti mund te lihet sic eshte ose dhe mund te krijohet nje hapesire e madhe pasi
eshte ndarje me gips
Pallati eshte i ri me 2 ashensore, me siguri, administrim dhe ndodhet ne zemer te Bllokut
ne nje nga rruget ku jane perqendruar shume institucione te huaj dhe shqipetare.
Cmimi 3000 euro/muaj sebashku me taxat

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme