Detajet e prones

TRR-817-730 Jepet me qera vile 3 kateshe per hotel ne qender te Tiranes - Tirane

 • 1
 • 11
 • 15
 • 24
 • 31
 • 33
 • 34
 • 36
 • 37
 • 40
 • 41
 • 42
 • 46
 • 47
 • 48
 • 50
 • 51
 • 54
 • 58
 • 59

Property ID : TRR-817-730

Qera 8,000 Euro muaj - Hotel

Jepet me qera vile 3 kateshe per hotel ne qender te Tiranes.
Vila eshte me sip. trualli 540m2 dhe me sip. ndertimi 953,8 m2
Ndertimi ekzistues eshte I organizuar ne 9 dhoma gjumi, 3 soxhorno te medha, 4 tualete.
Ne katin 0 qe jane per zyra ka 7 dhoma, recepsion dhe 2 tualete.
Gjithashtu ka edhe tarracen e shfrytezueshme.
Eshte me certificate pronesie, me hipoteke.
Ndertesa eshte teper cilesore , me oborr para dhe mbrapa nderteses, me porte me vete, I sistemuar,
dekoruar dhe I gjelberuar ne menyre perfekte.
Ka edhe verande 80 m2 e pershtatshme per hapesira rekreative.
Nese behet hotel, ka nevoje per ndryshime konstruktive qe te pershtatet si psh: bari, recepsioni,
restoranti, salle konferencash, palester, spa, pishine dhe mund te organizohen rreth 15-20 dhoma hoteli.
Ka vend ne oborr per parkimin e 10-15 makinave.
Cmimi I qerase 8000 euro/muaj.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme