Detajet e prones

TRR-817-732 Dyqan me qera te ish stacioni i Trenit - Tirane

Property ID : TRR-817-732

Dyqane me qera, Qera 1,250 Euro muaj - Dyqan

Jepet me qera dyqan me sip. 100 m2 + 67 m2 ballkon prane ish stacionit te trenit.
Ndodhet ne katin e dyte dhe ka fasade trekendore nga rruga kryesore.
Ndodhet buze rruge.
Cmimi 150.000 leke/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme