Detajet e prones

TRR-817-733 Apartament 2+1 prane Inxhinierise se Ndertimit. - Tirane

Property ID : TRR-817-733

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaj - Apartamente 2+1
85.91 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 prane Inxhinierise se Ndertimit.
Apartamenti ka sip. 85.91 m2
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe 2 tualete.
Ka eshe garazh nentokesor per parkimin e nje makine.
Cmimi 350 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme