Detajet e prones

TRR-817-735 Jepet me qera apartament 2+1 ne Bulevardin “Gjergj Fishta” - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 14
 • 17
 • 18
 • 19
 • 21
 • 23
 • 27
 • 28
 • 29
 • 31
 • 33
 • 34

Property ID : TRR-817-735

Qera 450 Euro muaj - Apartamente 2+1
112 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bulevardin “Gjergj Fishta”.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 112 m2,
me 2 korridore, sallon ndenje, 2 ballkone dhe 2 dhoma gjumi.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
Orientimi nga Jug Lindja ben qe te jete i ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale.
Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme