Detajet e prones

TRR-817-736 Jepet me qera magazine 4 kateshe ne Kombinat - Tirane

Property ID : TRR-817-736

Qera 3 Euro m2 - Magazine

Jepet me qera magazine 4 kateshe ne Kombinat.
Objekti ndodhet buze rruges kryesore.
Siperfaqja Totale e ndertimit eshte 1380 m2.
Kati i pare: sip. 660 m2
Kati i dyte; sip 240 m2
Kati i trete: sip 240 m2
Kati i katert: sip 240 m2 dhe eshte i organizuar ne nje apartament me 3+1.
Oborri i jashtem ka nje sip 2000 m2 dhe eshte i rrethuar me porte me vete.
Ka vend per parkimin dhe levizjen e mauneve per shkarkimin e mallerave.
Cmimi i qerase 3 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme