Detajet e prones

TRR-817-742 Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra. - Tirane

  • 47
  • 53
  • 62
  • 65
  • 73
  • 75
  • 77
  • 79

Property ID : TRR-817-742

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Siri Kodra.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te ne pallati te ri me siguri, ashensore dhe administrim.
Ka nje sip. 120 m2 dhe hapesira eshte e organizuar ne: 2 dhoma gjumi, nje soxhorno te madhe ku
bashkohen funksionet e ndenjes, ngrenies dhe gatimit, 2 tualete me dritare, nje ballkon me gjeresi 2.5m.
Orientimi eshte nga jug-Lindje-Perendimi dhe apartamenti eshte I ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale.
Apartamenti ka nje organizim te mire funksional te hapesirave te brendshme.
Ofrohet totalisht I mobiluar.
Jepet si per banim, edhe per zyra.
Cmimi 400 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme