Detajet e prones

TRR-817-744 Jepet me qera ambjent per zyra te ish Stacioni I Trenit - Tirane

  • 1
  • 4
  • 5
  • 7

Property ID : TRR-817-744

Qera 250 Euro month - zyra
45 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent per zyra te ish Stacioni I Trenit.
Ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 45 m2.
Hapesira eshte e organizuar ne nje apartament 1+1, me 1 tualet,
me kuzhine me vete dhe me korridor.
Cmimi 300 Euro/muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme