Detajet e prones

TRR-915-239 Apartament 1+1 me qera ne Bllok - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRR-915-239

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat ekzistues prane ish-farmacise Greke.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, ballkon, koridor dhe tualet.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjith pajisjet.
Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim.
Cmimi : 300 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme